MÖBLER / Bord / Rökbord 13342183

nr 1334 2183

Rökbord

1920-tal. Diameter: 62, höjd: 62 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:45:22